Informační systém Qi

 • Strategická investice

  Informační systém QI je navržen s ohledem na ochranu vašich dat. Vývoj aplikací probíhá podle přísných pravidel tak, aby se v „kódu“ vyznaly i příští generace. QI bude spolehlivě fungovat po dlouhá léta

 • Prostor pro vaši specializaci

  Informační systém QI nabízí řadu oborových řešení a umožňuje rychlou tvorbu zakázkových úprav. Úpravy jsou kompatibilní s ostatními aplikacemi QI a automaticky rostou spolu s nimi.

 • Přizpůsobí se vaší ekonomické situaci

  Informační systém QI jako jediný informační systém umožňuje kdykoliv rozšiřovat, ale i zmenšovat rozsah funkčnosti i počet licencí. Platíte tedy jen za funkčnost, kterou plně využijete.

 • Snadné ovládání

  Ovládání systému QI vychází ze standardů Windows. Vkládání dat je rychlé, vyhledávání a třídění snadné. Pro jistotu však každé QI obsahuje kompletní nápovědu.

Reporting

Co je Reporting?


 

 

 Business Intelligence aplikace zaměřená na finanční reportování a plánování.
Kde se točí firemní finance, do hloubky interpretuje jejich tok. Vždy poskytne správné podklady k rozhodování a manažerskému řízení – ať už v obchodní firmě, výrobním podniku nebo neziskovce.

  Díky cloudu vás počáteční investice a cena pronájmu mile překvapí.
Na pár kliknutí získá finanční management všechny důležité informace. Napříč firmou sledujete a měříte výkony, související náklady i bilanční položky. A podle nich nastavujete a vyhodnocujete motivační kritéria. Stačí prohlížeč, login s heslem a revoluce v reportování může začít.

 Reporting napojíme na váš ERP a definujeme formát importu, který probíhá obvykle automaticky. Není ale problém kliknout a pustit import ručně. Podobně nahrajete nejen data a transakce, ale i definici struktur. Importy jsme dotáhli k takové dokonalosti, že přes copy/paste nahrajete z Excelu do reportingu libovolné číselníky, ale taky celé finanční plány.


Více informací:
www.reporting.cz