Informační systém Qi

 • Strategická investice

  Informační systém QI je navržen s ohledem na ochranu vašich dat. Vývoj aplikací probíhá podle přísných pravidel tak, aby se v „kódu“ vyznaly i příští generace. QI bude spolehlivě fungovat po dlouhá léta

 • Prostor pro vaši specializaci

  Informační systém QI nabízí řadu oborových řešení a umožňuje rychlou tvorbu zakázkových úprav. Úpravy jsou kompatibilní s ostatními aplikacemi QI a automaticky rostou spolu s nimi.

 • Přizpůsobí se vaší ekonomické situaci

  Informační systém QI jako jediný informační systém umožňuje kdykoliv rozšiřovat, ale i zmenšovat rozsah funkčnosti i počet licencí. Platíte tedy jen za funkčnost, kterou plně využijete.

 • Snadné ovládání

  Ovládání systému QI vychází ze standardů Windows. Vkládání dat je rychlé, vyhledávání a třídění snadné. Pro jistotu však každé QI obsahuje kompletní nápovědu.

Přístupové systémy

Elektronické přístupové systémy se v zásadě dělí na dvě skupiny:
* První z nich tvoří specializované a velice sofistikované systémy propojené se zabezpečovacími a signalizačními zařízeními, správou budov apod.
* Druhou, početnější skupinu tvoří systémy, jejichž úkolem je pouze řízení přístupu do prostor chráněných nějakým typem zábrany (ať už jsou to zámky, turnikety, závory apod.) a vyhodnocení událostí, které na takovýchto místech mohou nastávat.

Přístupový systém implementovaný v PowerKey spadá do druhé uvedené skupiny, ale rozhodně to není na úkor možností, které může na dané úrovni poskytnout. Plná provázanost s ostatními částmi, především s docházkovým systémem je také samozřejmá.

PowerKey v sobě obsahuje i moduly pomocí kterých dokáže efektivně nastavovat přístupové oprávnění do jednotlivých jednotek sloužících k otevírání dveří. Tímto získáme jednoduchou správu nad rozdělením pracovníků na jednotlivé dveřní jednotky a následně zpětnou kontrolu nad jejich průchody.