Informační systém Qi

 • Strategická investice

  Informační systém QI je navržen s ohledem na ochranu vašich dat. Vývoj aplikací probíhá podle přísných pravidel tak, aby se v „kódu“ vyznaly i příští generace. QI bude spolehlivě fungovat po dlouhá léta

 • Prostor pro vaši specializaci

  Informační systém QI nabízí řadu oborových řešení a umožňuje rychlou tvorbu zakázkových úprav. Úpravy jsou kompatibilní s ostatními aplikacemi QI a automaticky rostou spolu s nimi.

 • Přizpůsobí se vaší ekonomické situaci

  Informační systém QI jako jediný informační systém umožňuje kdykoliv rozšiřovat, ale i zmenšovat rozsah funkčnosti i počet licencí. Platíte tedy jen za funkčnost, kterou plně využijete.

 • Snadné ovládání

  Ovládání systému QI vychází ze standardů Windows. Vkládání dat je rychlé, vyhledávání a třídění snadné. Pro jistotu však každé QI obsahuje kompletní nápovědu.

O NÁS

M - SOFT spol. s r.o. se dlouhodobě profiluje v oblastech podnikových informačních systémů. Od roku 2004, kdy došlo ke vzniku partnerské spolupráce se společností QI GROUP a.s. a následným získáním odborných certifikací, působíme jako partner v oblasti implementace a post-implementačních služeb Informačního systému QI. Zároveň patříme mezi klíčové obchodní, implementační a vývojové partnery informačního systému QI.

Díky mnohaletým zkušenostem poskytujeme zákazníkům i metodickou pomoc a podporu v řízení a optimalizaci ekonomických, logistických a výrobních procesů. Nedílnou součástí naší činnosti je velký podíl v analytických činnostech zejména v procesech výroby, které tvoří základ programování nových funkcionalit v informačních systémech v těchto oblastech.

Hlavní důraz klademe na oblast spolupráce se zákazníkem, a dbáme na to, aby naše společnost byla v oblasti informačních systémů partnerem a oporou. Výsledkem je stále častější svěřování komplexní péče o informační systém do našich rukou v rámci služeb outsourcingu.

Disponujeme vlastním vývojovým týmem, který je shodně se strategií společnosti specializován na problematiku podnikových informačních systémů, sběr dat a automatizaci. Členy vývojového týmu jsou pracovníci s dlouholetými zkušenosti s implementací a vývojem na platformě IS QI a vývojem podnikových systémů .

Po technologické stránce máme k dispozici moderní nástroje, které jsou spolu se schopnostmi týmové spolupráce zárukou úspěchu i ve velkých impleme
ntačních projektech.