Informační systém Qi

 • Strategická investice

  Informační systém QI je navržen s ohledem na ochranu vašich dat. Vývoj aplikací probíhá podle přísných pravidel tak, aby se v „kódu“ vyznaly i příští generace. QI bude spolehlivě fungovat po dlouhá léta

 • Prostor pro vaši specializaci

  Informační systém QI nabízí řadu oborových řešení a umožňuje rychlou tvorbu zakázkových úprav. Úpravy jsou kompatibilní s ostatními aplikacemi QI a automaticky rostou spolu s nimi.

 • Přizpůsobí se vaší ekonomické situaci

  Informační systém QI jako jediný informační systém umožňuje kdykoliv rozšiřovat, ale i zmenšovat rozsah funkčnosti i počet licencí. Platíte tedy jen za funkčnost, kterou plně využijete.

 • Snadné ovládání

  Ovládání systému QI vychází ze standardů Windows. Vkládání dat je rychlé, vyhledávání a třídění snadné. Pro jistotu však každé QI obsahuje kompletní nápovědu.

SPECIALIZOVANÉ MODULY

 QI je využíváno i v oborech, které vyžadují tvorbu specializovaných aplikací. Tyto moduly rozšiřují základní nástroje QI o funkce, které jsou potřebné pouze pro vybraný obor. Vznikají na základě spolupráce se zákazníky, kteří potřebují podpořit i specializované podnikové činnosti. Díky těmto modulům pokrývá QI všechny procesy v oboru Vodárenství, Správy prostor, Servisu a údržby, Dopravy a spedice a dalších 40 oborech.