Informační systém Qi

 • Strategická investice

  Informační systém QI je navržen s ohledem na ochranu vašich dat. Vývoj aplikací probíhá podle přísných pravidel tak, aby se v „kódu“ vyznaly i příští generace. QI bude spolehlivě fungovat po dlouhá léta

 • Prostor pro vaši specializaci

  Informační systém QI nabízí řadu oborových řešení a umožňuje rychlou tvorbu zakázkových úprav. Úpravy jsou kompatibilní s ostatními aplikacemi QI a automaticky rostou spolu s nimi.

 • Přizpůsobí se vaší ekonomické situaci

  Informační systém QI jako jediný informační systém umožňuje kdykoliv rozšiřovat, ale i zmenšovat rozsah funkčnosti i počet licencí. Platíte tedy jen za funkčnost, kterou plně využijete.

 • Snadné ovládání

  Ovládání systému QI vychází ze standardů Windows. Vkládání dat je rychlé, vyhledávání a třídění snadné. Pro jistotu však každé QI obsahuje kompletní nápovědu.

ŘÍZENÍ VÝROBY

Modul Řízení výroby zahrnuje sadu funkcí, které pokrývají činnosti spojené s tvorbou výrobních zakázek včetně technické a konstrukční dokumentace. Podporuje řízení výroby v souladu s nejčastěji používanými metodami (MRP II, JIT, KANBAN, …). Umožňuje tvorbu a sledování pracovních výkazů i výkazů kooperujících partnerů. Z nich je potom možné vytvářet výrobní přehledy.