Informační systém Qi

 • Strategická investice

  Informační systém QI je navržen s ohledem na ochranu vašich dat. Vývoj aplikací probíhá podle přísných pravidel tak, aby se v „kódu“ vyznaly i příští generace. QI bude spolehlivě fungovat po dlouhá léta

 • Prostor pro vaši specializaci

  Informační systém QI nabízí řadu oborových řešení a umožňuje rychlou tvorbu zakázkových úprav. Úpravy jsou kompatibilní s ostatními aplikacemi QI a automaticky rostou spolu s nimi.

 • Přizpůsobí se vaší ekonomické situaci

  Informační systém QI jako jediný informační systém umožňuje kdykoliv rozšiřovat, ale i zmenšovat rozsah funkčnosti i počet licencí. Platíte tedy jen za funkčnost, kterou plně využijete.

 • Snadné ovládání

  Ovládání systému QI vychází ze standardů Windows. Vkládání dat je rychlé, vyhledávání a třídění snadné. Pro jistotu však každé QI obsahuje kompletní nápovědu.

OBCHOD

Ruční vypisování dokladů a ruční tvorba navazujících dokladů (například překlopení poptávky do objednávky a následně do faktury) patří k minulosti. S QI zadáte doklad do systému jen jednou a následně s ním pracujete. Doklady můžete vytvářet v různých měnách i jazycích. Při prodeji využijete propracované cenotvorby. QI Vám také nabídne detailní přehledy přijatých, nevykrytých a vykrytých objednávek stejně jako přehledy nedodaného zboží odběratelům. Údaje můžete filtrovat a tisknout různé  sestavy včetně volně definovatelných mezisoučtů.