Informační systém Qi

 • Strategická investice

  Informační systém QI je navržen s ohledem na ochranu vašich dat. Vývoj aplikací probíhá podle přísných pravidel tak, aby se v „kódu“ vyznaly i příští generace. QI bude spolehlivě fungovat po dlouhá léta

 • Prostor pro vaši specializaci

  Informační systém QI nabízí řadu oborových řešení a umožňuje rychlou tvorbu zakázkových úprav. Úpravy jsou kompatibilní s ostatními aplikacemi QI a automaticky rostou spolu s nimi.

 • Přizpůsobí se vaší ekonomické situaci

  Informační systém QI jako jediný informační systém umožňuje kdykoliv rozšiřovat, ale i zmenšovat rozsah funkčnosti i počet licencí. Platíte tedy jen za funkčnost, kterou plně využijete.

 • Snadné ovládání

  Ovládání systému QI vychází ze standardů Windows. Vkládání dat je rychlé, vyhledávání a třídění snadné. Pro jistotu však každé QI obsahuje kompletní nápovědu.

Hlavní stránka   >   Moduly QI   >   MZDY   >   INFORMAČNÍ SYSTÉM QI

MZDY

Modul podporuje všechny činnosti spojené se zpracováním mezd. Veškeré výpočty a kontroly jsou v souladu s aktuálně platnou legislativou. Systém automaticky upraví data z docházkového systému, výkazů práce, úkolových lístků apod. Zvládá i komplikovanou agendu s různými typy pracovněprávních vztahů a tarifními skupinami. Obsahuje kompletní historii spočtených mezd. Zabezpečuje vykazování pro pojišťovny, úřady i podnikovou účtárnu formou vlastních i přednastavených tiskových sestav a výkazů.