Informační systém Qi

 • Strategická investice

  Informační systém QI je navržen s ohledem na ochranu vašich dat. Vývoj aplikací probíhá podle přísných pravidel tak, aby se v „kódu“ vyznaly i příští generace. QI bude spolehlivě fungovat po dlouhá léta

 • Prostor pro vaši specializaci

  Informační systém QI nabízí řadu oborových řešení a umožňuje rychlou tvorbu zakázkových úprav. Úpravy jsou kompatibilní s ostatními aplikacemi QI a automaticky rostou spolu s nimi.

 • Přizpůsobí se vaší ekonomické situaci

  Informační systém QI jako jediný informační systém umožňuje kdykoliv rozšiřovat, ale i zmenšovat rozsah funkčnosti i počet licencí. Platíte tedy jen za funkčnost, kterou plně využijete.

 • Snadné ovládání

  Ovládání systému QI vychází ze standardů Windows. Vkládání dat je rychlé, vyhledávání a třídění snadné. Pro jistotu však každé QI obsahuje kompletní nápovědu.

DOCHÁZKA

Modul je vhodný pro každou firmu, která potřebuje efektivně sledovat a vyhodnocovat docházku zaměstnanců. Umožňuje mimo jiné sledovat přesčasy s možností převodu do dalších časových období a vypočítat časové i jiné příplatky. Disponuje širokou škálou nastavitelných parametrů a přístupových práv. Docházka je integrální součástí QI, dodává se s nejmodernějšími docházkovými terminály a je možné ji použít pro jednosměnný i vícesměnný provoz.