Informační systém Qi

 • Strategická investice

  Informační systém QI je navržen s ohledem na ochranu vašich dat. Vývoj aplikací probíhá podle přísných pravidel tak, aby se v „kódu“ vyznaly i příští generace. QI bude spolehlivě fungovat po dlouhá léta

 • Prostor pro vaši specializaci

  Informační systém QI nabízí řadu oborových řešení a umožňuje rychlou tvorbu zakázkových úprav. Úpravy jsou kompatibilní s ostatními aplikacemi QI a automaticky rostou spolu s nimi.

 • Přizpůsobí se vaší ekonomické situaci

  Informační systém QI jako jediný informační systém umožňuje kdykoliv rozšiřovat, ale i zmenšovat rozsah funkčnosti i počet licencí. Platíte tedy jen za funkčnost, kterou plně využijete.

 • Snadné ovládání

  Ovládání systému QI vychází ze standardů Windows. Vkládání dat je rychlé, vyhledávání a třídění snadné. Pro jistotu však každé QI obsahuje kompletní nápovědu.

INFORMAČNÍ SYSTÉM QI

O informačním systému QI
QI je komplexní podnikový informační systém, který efektivně pomáhá řešit většinu běžné podnikové činnosti. V současné době ho používá více než tisíc firem z oblasti výroby, služeb, maloobchodu, velkoobchodu a distribuce.

Informační systém QI je ojedinělý svou celkovou koncepcí, použitím špičkových technologií a v neposlední řadě progresivní licenční politikou. Systém je složen z jednotlivých modulů, což umožňuje jeho vysokou variabilitu.

Tvůrcem informačního systému je společnost QI GROUP a.s.

Informační systém QI je:

 •  Komplexní podnikový software

Zahrnuje funkce, které pomáhají spravovat a řídit veškeré běžné činnosti ve firmě.

 •  Prověřený zákazníky

V současné době používá systém QI 20 000 uživatelů ve více než 500 firmách z oblasti výroby, obchodu a služeb.

 •   První skutečně elastický systém

Všechny části informačního systému QI jsou navzájem propojené, ale navíc fungují i samostatně. Takže si můžete pořídit jednoduchou aplikaci a když se Vám osvědčí, postupně přidáte další. Jednotlivé části systému lze bez problému přizpůsobit individuálním potřebám zákazníků.

 •   Lehký a spolehlivý

Podnikový systém QI vznikal od počátku jako komplexní software. Jeho nadčasová architektura tak umožnila postupně doplňovat funkčnost, aniž by se systém zahltil spojovacími můstky a duplikovanými daty. V QI je každý údaj pouze jedenkrát, takže je lehký, rychlý a přehledný.

 •   Postavený na špičkové technologii

Systém QI má v sobě zaintegrovaný QI Builder, což je jedinečný vývojový nástroj, který dokáže věrně modelovat realitu. S QI Builderem je možné vyvíjet a upravovat databázové aplikace až 8x rychleji než pomocí všech v současnosti známých vývojových prostředků. To umožňuje tvůrcům rychle modifikovat informační systém pro potřeby klienta a zároveň šetřit jejich peněženku.

 •   Za rozumnou cenu

Cena systému QI se přizpůsobí Vaší momentální situaci, platíte jen za to, co skutečně používáte. Systém je možné průběžně rozšiřovat, ale také (jako jediný na českém trhu) zužovat.

5 hlavních důvodů proč si vybrat QI
1. QI poskytuje okamžitý a spolehlivý obraz firmy, čímž usnadňuje a urychluje manažerská rozhodnutí
2. QI dokáže ve velmi krátké době a za plného provozu reagovat na všechny změny probíhající uvnitř i vně firmy
3. Poskytujeme technický a poradenský servis 24 hodin denně 7 dnů v týdnu
4. Náklady na pořízení QI a následný provoz systému jsou velmi nízké v porovnání s přinášenými možnostmi
5. QI má jednoduché intuitivní ovládání a práci s ním zvládne každý. 

QI - video