Informační systém Qi

 • Strategická investice

  Informační systém QI je navržen s ohledem na ochranu vašich dat. Vývoj aplikací probíhá podle přísných pravidel tak, aby se v „kódu“ vyznaly i příští generace. QI bude spolehlivě fungovat po dlouhá léta

 • Prostor pro vaši specializaci

  Informační systém QI nabízí řadu oborových řešení a umožňuje rychlou tvorbu zakázkových úprav. Úpravy jsou kompatibilní s ostatními aplikacemi QI a automaticky rostou spolu s nimi.

 • Přizpůsobí se vaší ekonomické situaci

  Informační systém QI jako jediný informační systém umožňuje kdykoliv rozšiřovat, ale i zmenšovat rozsah funkčnosti i počet licencí. Platíte tedy jen za funkčnost, kterou plně využijete.

 • Snadné ovládání

  Ovládání systému QI vychází ze standardů Windows. Vkládání dat je rychlé, vyhledávání a třídění snadné. Pro jistotu však každé QI obsahuje kompletní nápovědu.

Strategická investice

 

Informačních systémů je dnes jako hub po dešti. Řízení firemních procesů zvládají víceméně všechny.
Ne každý vám ale splní všechno, co vám na očích uvidí. Informační systém QI to umí.

Ukážeme vám 28 modulů a v nich na 300 obchodních jednotek. Je pouze na vás, které si vyberete a jak si je poskládáte. Vnitřní logika a propojení všech dat zůstanou zachovány, ať je výsledná sestava jakkoliv veliká. Moduly a jednotky lze navíc podle potřeby kdykoliv přidat či ubrat.

Víme, že nemůžete mít oči všude. Informační systém QI naštěstí vše puntičkářsky sleduje za vás. Účetní deníky, stav projektů, inventury skladu, plánovaná údržba... všechna data jsou systematicky ukládána. Na vás už jen zbývá sestavit si pohodlně report libovolných informací a hned víte, co se kde děje.

www.qi.cz