Informační systém Qi

 • Strategická investice

  Informační systém QI je navržen s ohledem na ochranu vašich dat. Vývoj aplikací probíhá podle přísných pravidel tak, aby se v „kódu“ vyznaly i příští generace. QI bude spolehlivě fungovat po dlouhá léta

 • Prostor pro vaši specializaci

  Informační systém QI nabízí řadu oborových řešení a umožňuje rychlou tvorbu zakázkových úprav. Úpravy jsou kompatibilní s ostatními aplikacemi QI a automaticky rostou spolu s nimi.

 • Přizpůsobí se vaší ekonomické situaci

  Informační systém QI jako jediný informační systém umožňuje kdykoliv rozšiřovat, ale i zmenšovat rozsah funkčnosti i počet licencí. Platíte tedy jen za funkčnost, kterou plně využijete.

 • Snadné ovládání

  Ovládání systému QI vychází ze standardů Windows. Vkládání dat je rychlé, vyhledávání a třídění snadné. Pro jistotu však každé QI obsahuje kompletní nápovědu.

Přizpůsobí se vaší ekonomické situaci

 

Informačních systémů je dnes jako hub po dešti. Řízení firemních procesů zvládají víceméně všechny.
Ne každý vám ale splní všechno, co vám na očích uvidí. Informační systém QI to umí.

Potřebujete do začátku něco jednoduššího a za rozumnou cenu? Není problém. Investujte jen do modulů, které skutečně využijete.

Potřebujete snížit počet licencí nebo přidat či odebrat určitý modul? Opět žádný problém, QI se dá jako jediný informační systém kdykoliv přifouknout či upustit.

Víme, jak to v životě firmy chodí (taky jednu máme) - jednou je to lepší, jednou trochu slabší. Proto našim klientům běžně připravujeme individuální platební podmínky tak, aby to vždy vyhovovalo jejich současným potřebám a možnostem. 

www.qi.cz